Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!

Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları! 19 yaşında olan fenomen takipçileri giderek artarak fenomen kategorisine girmiştir. Yiğit Can Çakmak sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimler arasında yerini aldı.

Başarılı sosyal medya fenomeni Yiğit Can Çakmak yapmış olduğu içeriklerin sevilmesi ile takipçileri Yiğit Can Çakmak kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? Burcu nedir? Boyu ve kilosu kaç? Gibi bir çok konu sevenleri tarafından merak edilmiştir ve bu soruların ve daha fazlasına başarılı fenomen isim ile yaptığımız röportaj sayesinde ulaşabilirsiniz.

Yiğit Can Çakmak kimdir?

Yiğit Can Çakmak 19 yaşında İzmirli ancak İstanbul’da yaşayan 1.80 boyun da 65 kilo Tiktok da 2.1m ( güncel ) İnstagram 654b (güncel) takipçiye ulaşmış ve hala daha sosyal mecralarda eğlence içerikleri üretmeye devam eden bir kişi 

Kaç yaşındasınız?

19 yaşındayım

Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!
Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!

Boyunuz ve kilonuz nedir?

Boyun 1.80 kilom 65

Nasıl fenomen oldunuz?

Yani daha doğrusu ilk şans eseri başladım bir kız arkadaşımı mussical.ly kullanıcısı yayında aşağılayıcı konuştuğuna şahit oldum o anın etkisiyle merak edip başladığım uygulamada gündelik hayatım da arkadaşlarımla eğlencesine çektiğimiz sesler ve yükselen takipçi sayısını gördüğümüz de buraya farklılık katmamızın gerektiğini fark edip herkesten farklı ve özgün içerikler oluşturmaya başladım ve bu sayede Tiktok ( mussical.ly) uygulamasın da yer edindim ve sonrasın da bu takipçi sayıları İnstagram’a ve gündelik hayatım da dışarı da tanınmaya neden oldu.

Sosyal medya nasıl bir ortam?

Sosyal medya nasıl bir ortam yani kendileri yeni bir dünya da olduklarını söyleyebilirim ikinci bir hayatları oluşuyor ve burada ki ortamla real hayatınız karışıyor bu yüzden dikkatli olup ve psikolojilerini iyi korumalılar bu ortam da.

Bu dünyaya adım atacak olanlar için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Evet var vakit buldukları süreler de bol bol mizah izlemeleri içerik üreten kişilerin videolarını izlerken iyi bir gözlemci olmaları tavsiye ederim.

Fenomen olduktan sonra ne değişti hayatınızda?

Fenomen olduktan sonra hayatım da aslında yaşım küçük olduğu için ilk dönemlerim de bir şey fark edemedim sonrasın da yaşım biraz ilerlediğim de anladım baya bir hayatım şekillenmiş dışarı ya çıktığım da artık herkes beni tanıyordu ve bu 17 yaşında ki birisine göre çok psikolojiyi etkileyen bir durum oldu arkadaş ortamım ise istemeden de olsa sosyal medya da Kİ arkadaşlarımla doldu fenomen olduktan sonra hayatım da ki insanların bana yaklaşımı ve bakış açıları değiştiğini gördüğüm de etkileyici olmuştu

Asla vazgeçmem dediğiniz bir yemek var mı?

Asla vazgeçmem ( ZEYTİNYAĞLI YAPTAK SARMASI )

Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!
Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!

Gerçekleştirmek istediğiniz en büyük hayaliniz ne?

Gerçekleştirmek istediğim en büyük hayalim Amerika da bir yazılımcı veya gaming bir şirketimin olması.

Kendinize örnek aldığınız birisi var mı?

Kendime örnek aldığım birisi var bilgili , vatanperver ve yetenekli kişiyi örnek alıyorum Oğuzhan Uğur.

Takıntılarınız var mı?

Takıntılar dan kıskancımdır arkadaşımı veya sevgilimi kimseyle paylaşmak hoşuma gitmiyor ama bir yandan da tüm dostlarım bir arada olsun isteyen takıntılıklarım var.

Hayatınızda birisi var mı?

Hayır şuan da birisi yok❤️

Peki hayatınıza alacağınız insandan beklentileriniz neler?

Sevgi gerçek sevgi isterim hayatıma alacağım insandan çünkü bugüne kadar ilişkilerim de tüm duyguları yaşadım ama gerçek sevgiyi yaşadığımı düşünmüyorum onu da yaşamak istiyorum.

Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!
Yiğit Can Çakmak kimdir? İşte röportajın tüm detayları!

Yiğit Can Çakmak İnstagram

Yiğit Can Çakmak yaptığı bir çok ilginç içerik ile takipçileri artarak fenomen olmuştur. Daha sonra yaptığı yeni eşsiz çalışmalar ile takipçileri giderek artmıştır ve İnstagram hesabında 654B takipçiye ulaşmıştır. En son paylaştığı İnstagram fotoğrafında 22B beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın