Vicks Krem ne işe yarar? Vicks Krem fiyatı ne kadar?

Vicks Krem ne işe yarar? Vicks Krem fiyatı ne kadar? 1890 yıllarından beri hayatımızda olan ve kullanılan kişi sayısı gün geçerek artan kremin geniş kullanım alanı ile en çok kullanılan kremler arasına girmiştir. İçerisindeki mentol ve okaliptüs yağı ile beraber bir çok ağrıda çözüm olan krem özellikle migren ağrısına da çözüm olmaktadır.

Bir çok alanda çözüm olan ve kullananların tekrar kullandığı ve önerdiği krem ilk kez kullanacaklar veya ismini duyanlar şüphe duyarak araştırma yapmaktadırlar ve Vicks Krem ne işe yara? Fiyatı ne kadardır? Faydaları nelerdir? Bebekler kullanıla bilinir mi? Gibi bir çok merak edilen soruları yazımızda daha fazlasıyla siz değerli okurlarımız için cevapladık.

YAZIMIZDA BAHSETTİĞİMİZ VİCKS KREM KULLANIP KULLANMAMAK KİŞİNİN KENDİ İRADESİNE KALMIŞTIR. OLUŞAN BİR YAN ETKİDE iotblogs.net VE ÜYELERİ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

Vicks Krem ne işe yarar?

Uzun yıllardır bir çok kişinin evine bulunan Krem bir çok kullanım alanı ile çok sık ele alınmaktadır. En çok ağrıyan bölgede kullanılan krem sadece ağrıda değil bir çok cilt problemlerine çözüm olan, bağışıklık sistemini güçlendiren kremin geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Vicks Krem ne işe yarar
Krem vicks ne işe yarar

Vicks Krem nedir?

Eczanelerde satışı olan krem hem reçetesiz hem de reçeteli satışı ile kişilerin kolaylıkla temin edebileceği ve en çok satılan kremlerden arasına girmektedir. İçerisinde bulunan mentol ve okaliptüs ile sıcak suda eriterek burundan soluyarak kullanılan krem ağrıyan yada problemli bölgeye sürülerek de kullanılabilmektedir.

Vicks Krem faydaları nelerdir?

İçerisindeki zengin maddeler ile bir çok probleme çözüm olan ve her evde bulunan krem her hangi problemde ilk akla gelen kremlerin başında olmaktadır. Kremin geniş kullanım alanı ile beraber yararları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Vücutta biriken toksinleri atarak ödem oluşmasını önler,
  • Migren ağrısına iyi geldiği gibi bir çok kas ve eklem ağrısına da iyi gelmektedir,
  • Nasırları geçirir,
  • Ciltteki akne ve sivilce problemlerini giderir,
  • Dudak çatlaklıklarını önler,
  • Vücuttaki çatlakları giderir ve oluşumunu önler,
  • Vücut nem dengesini düzenler,
  • Bağışıklığı güçlendirir,
  • Tırnak mantarlarını iyileştirir.
  • Öksürüğün giderilmesini sağlar.
https://www.youtube.com/embed/P163fJLJOBE

Vicks Krem zararları nelerdir?

Bu kremler de diğer kremlerde olduğu gibi içerisinde bulunan maddelere alerjisi bulunan kişilerin kullanması sonucu yan etkileri görülmesi ile zararı oluşabilmektedir. Alerjik duruma göre kızarma, dökülme, kaşıntı veya egzama gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Vicks Krem ateş düşürür mü?

Evet, kremi sırtta sürüp havlu koyarak gece boyu durması ile solunum yolu hastalığı giderme ve ateş düşürmesini sağlar.

Vicks Krem yüze faydaları nelerdir?

Yüzde nem oranını düzenliyerek kışın çatlamasını önler, sivilce ve akne oluşumunu önleyebildiği gibi oluşan akne ve sivilceyi biran önce gitmesini sağlar. Dudaklardaki çatlaklığı önlemek gibi yüzde oluşan kızarıkların da giderilmesini sağlar.

Vicks Krem ne işe yarar
Krem viks ne işe yarar

Vicks Krem içeriği nedir?

İçeriği zengin olan ve bir çok probleme çözüm olan içeriğin birleşimi ile oluşan kremin faydalarının ve etkinliğini içeriğini incelememiz sonucu görülmektedir. 38 gram krem de 1.045 gr. mentol, 1.900 gr. kafur, 0.545 gr. okaliptüs yağı, 1.900 gr. terebentin yağı ve 0.095 gr. timol bulunmaktadır.

Vicks Krem nasıl kullanılır?

Ağrı için kullanılacaksa ağrıyan bölgeye masaj yaparak günde 2 ile 4 defa kullanılabilecek krem eğer baş ağrısında kullanılıyorsa sürerek yada sıcak suda eritilen krem soluyarak da kullanılabilir. Göğüs ağrısı için yada nezle için göğüs bölgesine sürerek ya da soluyarak kullanılabilen krem yüzde de sürerek cilt problemleri giderilmesinde ve ciltteki nem dengesini sağlamada kullanılır.

Vicks Krem bebekler de kullanıla bilinir mi?

6 aydan büyük bebeklerde ağız, burun, solunum yada hassas bölgelerinden kaçınılarak dikkatli ve gözlem edilerek kullanılabilir krem 2 yaş altı çocuklarda kullanılmasında doktoruna başvurulmalıdır.

Vicks Krem bebeklerde nasıl kullanılır?

Bebeklerde 6 ayından büyük olanlarda vücuttaki nem dengesini korunabilmesi amacında göğüsüne masaj yaparak kullanılabilmekte olan krem alerjik bebeklerde, solunum problemi olan veya her hangi bir rahatsızlığı olan bebeklerde kullanılmamalıdır.

Vicks Krem ne işe yarar
Krem vicks ne işe yarar

Vicks Krem ne sıklıkla kullanılabilir?

12 yaşından büyük kişilerde günde 2 ya da 4 defa, 2-3 çay kaşığı kadar kullanılmalıdır.

Viks Krem fiyatı ne kadar?

Vicks Krem 2021 eczane fiyatı normal reçete ile reçete edilen kremin 14 Eylül 2021 en güncel fiyatı 30.95 tl’ dir.

Sedace eczanelerde değil bir çok internet sitesinde de alınabilecek krem 20 ile 80 tl arasında fiyatı değişmektedir.

Vicks Kremi nerelerden alınabilir?

Eczaneler de ve bir çok online alışveriş marketleri ( hepsiburada, n11, gittigidiyor, trenyol…) temin edebilirsiniz.

n11′ den almak için buraya tıklayınız.

Gittigidiyor’dan almak için buraya tıklayınız.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın