Tüy dökücü krem nasıl kullanılır? Tüy dökücü krem zararları nelerdir?

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır? Tüy dökücü krem zararları nelerdir? Özellikle kadınların en büyük sorunları olan istenmeyen tüyler, kurtulmak için çözüm ararken sadece kadınlar değil erkeklerde kıllarından kurtulmak için çözümler aramaktadır. Bir çok yöntem bulunmakla beraber hem az masraflı, hem de kolay uygulanması nedeniyle sıklıkla tüy dökücü sprey ve krem kullanılmaktadır.

Herkes tüyünden kurtulmak için farklı farklı yöntemler aramaktadır ve bu yöntemlerden biri olarak da kişilerin sıklıkla denediği ve bazılarının vaz geçilmez yöntem olan tüy dökücüler günümüzde bir çok çeşidi ve kullanımı olmasıyla kullananlar ve kullanmak isteyenlerin akıllarında bir çok soru takılmaktadır. Tüy dökücü krem nasıl kullanılır? Zararları nelerdir? Hangi bölgelere kullanılır? kullananların yorumları! Gibi ve daha fazlası merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında siz değerli okurlarımız için cevapladık.

YAZIMIZDA BAHSETTİĞİMİZ TÜY DÖKÜCÜ KREM KULLANIP KULLANMAMAK KİŞİNİN KENDİ İRADESİNE KALMIŞTIR. OLUŞAN BİR YAN ETKİDE iotblogs.net VE ÜYELERİ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Tüy dökücü sprey yada krem formunda iki çeşidi bulunmaktadır. Krem formunu kullanacağınız bölgede kremi sürün ve içerisindeki spatula ile dağıtın, yedirmeye çalışılmamalıdır. Krem sürüldükten sonra paketin üzerinde yazan 4 ile 10 dakika arasında beklenen süre bekletilmeli ve daha fazlasını kesinlikle bekletilmemelidir. Krem istenilen süre bekletildikten sonra kıllarının çıkış yönünün ter yönüne doğru spatula ile cildinizi temizlemelisiniz.

https://www.youtube.com/embed/9NPbpzV1ByY

Tüy dökücü krem alerji yapar mı?

Evet, bazı kişilere alerjik durum yapabilir.

Tüy dökücü krem zararları nelerdir?

İçerisinde bulunduğu kimyasal maddeler nedeniyle ciltte kuruluk, alerjik reaksiyon ve cilt derisine zarar vermesine neden olabilir. Tüy dökücülerin cilt tipine ve kullanılacak bölgeye göre seçilmesi gerekli olan krem zararları şu şekilde sıralanır;

  • Cilt bariyerine zarar verebilir,
  • Alerjik duruma bağlı kızarıklık, yanma ve kaşıntı görülebilir,
  • Genital bölgede kullanımda vajina mukozasını bozabilir,
  • Kılların çoğalmasına neden olabilir,
  • Kılların daha kalın çıkmasına neden olabilir,
  • Ciltte yanma gibi tepkiler verebilir.
Tüy dökücü krem nasıl kullanılır
Tüy dökücü olan kremler nasıl kullanılır

Tüy dökücü krem azaltır mı?

Kıl köklerini desteklemediğini ve kıl köklerine etki ederek dökülmesini sağlamaktadır. Sürüldükten sonra kılların dökülmesine ve döküldükten 1 hafta içinde dökülen kılların kökündeki yerine yeni kıllar çıkmaktadır. Kılların çoğalmasını etkili olmadığını iddia edilen kremlerin bazı kullananlar tarafından çoğalttığını iddia edilen krem kişiden kişiye de değişebildiği gibi krem çoğalması gibi bir etkisi olmadığı içerikleri tarafından görülmektedir.

Tüy dökücü krem acıtır?

Hayır, krem acıtmaz. Kullanımının kolaylığı ve en acısız yöntem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen yöntem olmaktadır.

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır
Tüy dökücü olan kremler nasıl kullanılır

Tüy dökücü krem kaç gün etkisi sürer?

Temiz cilde ve parfüm, deodorant gibi şeyler olmayan cilde uygulanması ile daha etkili ve faydalı etki gösterilmektedir. Krem sürülmesi ile kişiden ve doğru kullanımdan farklılık olmakla beraber oralama 1 hafta pürüzsüz cilde sahip olmayı sağlar.

Tüy dökücü krem hangi bölgelere kullanılır?

Yüz bölgesine tüy dökücü krem kullanımı önerilmemekle beraber uygun cilt tipinize ait bulduğunuz kremleri koltuk altı, tüm bacak, tüm kol, sırt bölgelerine kullanılabilmektedir. Genital bölgeyede kullanımı tavsiye edilmeyen krem üzerinde genital bölge için yazanları, genital bölgenin üst dış kısmına olacak şekilde kullanılmalı ve kullanımda çok dikkatli olunmalıdır.

Tüy dökücü krem erkekler kullanır mı?

Evet, erkeklerde kullanabilir.

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır
Tüy dökücü olan kremler nasıl kullanılır

Tüy dökücü krem fiyatı ne kadar?

MArka marka ve gramaj olarak 9 lira ile 70 lira arasında kremler bulunmaktadır.

Tüy dökücü krem satın al!

Tüy dökücü olan kremler bir çok marketlerde, kozmatik marketlerde ( gratis, watsons), eczanelerde ve bir çok online alışveriş marketlerinde ( trenyol, hepsiburada,) satılmaktadır.

Trendyoldan almak için tıklayınız,

Gratisden satın almak için tıklayınız.

Tüy dökücü krem kullananların yorumları!

15 dakika beklettim. Yorumlarda yazdığı gibi tam dibine kadar almıyor, ama yine de kötü durmuyor. Kokusu en başta güzel, ama biraz sonra kötü kokmaya başlar. Ben memnun kaldım. 59 liraya almıştım. Değer bence)

cok pis bir kokusu olan,yaptıgınız ortamda uzun sure bu kokusu gitmeyen,pek bir ise yaramayan jilet etkisini gösteren bir ürün

ben kremini kullanıyorum bikini bölgeme gayet memnunum..ha benim tüylerim biraz geç ve az çıkar ama yine de işe yarıyo..sprey hiç denemedim..becerebilsem sirle alcam üstten üstten almak istemiorum ama cesaret edemiyorum işte…

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın