Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) ne zaman vizyona giriyor? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) ne zaman vizyona giriyor? Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) oyuncu kadrosunda kimler var? James Gunn yönetmenliği ile 2’ncisi çekilen filmin 1’inde Dünya üzerinde toplam da 750 milyon gişe yapması ile büyük başarı elde edilen filmin 2’cisi seyirci ile buluşuyor.

Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) izliyecek, merak edenler ve vizyonunu bekleyen sinema sevenlerin Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) ne zaman vizyona girecek? Oyuncu kadrosunda kimler var? Joker ve Harley Quinn aşkları devam edecek mi? Joker filmde rol almadı mı? Gibi bir çok konu merak unsuru olmuştur ve Suicide Squad serisini sevenler ve ikincisini bekleyenler için çok sık araştırılan bu konuların cevabını sizler için yazımızda derledik?

Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) ne zaman vizyona giriyor?

Suicide Squad 2 vizyona 6 Ağustos 2021 de girdi. 2016 yılında Suicide Squad vizyona girmesi ile ilk akla gelen filim tercihlerinden olmuş ve iyi bir gişe yapmıştır. Filmin 2’ncisi çekildiğini açıklanması ile ne zaman vizyona gireceğini merak edilmiştir. 6 Ağustos 2021 Cuma günü vizyona giren film, Suicide Squad serisini sevenler ve bekleyenler tarafından Suicide Squad 2: İntihar Timi filminin hemen biletleri ayırttırılmış ve hatta ilk günden izlenmek için yarışılmıştır.

Gerçek Kötüler 2 konusu nedir?

Gerçek Kötüler film serisinde dostluk ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu temel de anlatılan filmde gizli bir devlet görevlisinin hapisteki süper güçlü kötü karakterleri serbest bıraktırıp, bir araya gelmesini sağlayarak onlara bir görev vermektedirler. Bu görev sonucunda hepsi ölecek olan süper kötüler bunu anlamaları sonunda birlik olmaları ve Dünya’yı kurtarmak için çabalamalarını konu almaktadır.

Gerçek Kötüler 2 fragmanı

Suicide Squad 2 filmini çekildiğinin başladığını açıklanması ile Gerçek Kötüler 1 sevenler tarafından fragmanı ne zaman yayınlanacağı, fragman nedir gibi bir çok konu araştırılmıştır ve Gerçek Kötüler 2’nin fragmanı yayınlandı. İşte Suicide Squad 2 sizlerle;

https://www.youtube.com/embed/ttwndTiJCFg

Gerçek Kötüler 2 oyuncu kadrosunda kimler var?

Bir çok ismin yine ilk filminde olduğu gibi olacağı ama bir kaç ismin karakter olarak komple çıktığı veya karakterin oyuncusunun değiştiği görülmektedir. Joker karakterinin komple filmden çıktığı, Deadshot karakterini canlandıran Will Smith yerine, Idris Elba rol alacak, Peter Capaldi  de filme katılması ile sevenleri mutlu etmiştir. Gerçek Kötüler 2 de yer alacak kesin oyuncu kadrosu şu şekildedir; Margot Robbie, Viola Davis, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Idris Elba, David Dastmalchian, Daniela Melchior, John Cena, Storm Reid, Flula Borg, Steve Agee ve Nathan Fillion.

  • Harley Quinn karakterine birinci seride olduğu gibi yine Margot Robbie hayat verecektir
  • Kaptan Bumerang karakterinde Jai Courtney hayat verecektir
  • Rick Flag karakterine Joel Kinnaman hayat verecektir.
  • Amanda Waller karakterine Viola Davis hayat verecektir.
  • Deadshot karakterine kadroya yeni eklenen isimlerden İdris Elba hayat verecektir.

Gerçek Kötüler 2 Joker ve Harley Quinn aşkları devam edecek mi?

Filmde Joker ve Harley Quinn aşkları maalesef devam edemiyecektir. Filmin kadrosundan Joker karakteri’nin çıkarılması ile aşklarının devam etmeyecektir.

Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) ne zaman vizyona giriyor
Suicide Squad 2 (Gerçek Kötüler 2) ne zaman vizyona giriyor

Gerçek Kötüler 2 Joker filmde rol almadı mı?

Jared Leto’nun canlandırdığı Joker karakteri filmden karakter olarak yönetmen tarafından çıkarttırılmıştır. Çizgi film romanları ile karşılaştırıldığında filmde Jokerin bu çeteyle bir alakası olmaması ve izleyiciler tarafından varlığının sorgulanması nedeniyle Yönetmen James Gunn filminde Joker karakterini çıkarmıştır.

Gerçek Kötüler 2 nasıl izleyebilirim?

Suicide Squad serisi sevenlerin 2’inci filmin vizyona girmesiyle nasıl izleneceği merak olan filmin, size yakın veya gitmek istediğiniz sinemalarda film saatlerine bakarak ve bilet alarak gidebilirsiniz. Sinema bileti almak için ve saatleri görmek için buraya tıklayınız.

Gerçek Kötüler film izleyenlerin yorumları nelerdir?

Son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi. Will Smith yine kalitesini ortaya koymuş, harika bir iş çıkarmış. Çok çok tavsiye ediyorum.

muhteşem bir film.. eğlenceli, bol aksiyonlu ve oldukça başarılı bir film.. sıkılmadan izlenebilecek film.

Bugun gittim ve çok beğendim filmi çok çekişmeliydi gidenlerin birçogunun pişman olcagını sanmıyorum başarılı bir film olmuş.

Beklentileri fazlasıyla karşılayan bir film olmuş.gerçek kötülerin hikayelerinin filme adapte edilmesi sıradanlıktan çıkartmış.Görsel efektleri güzel olan bir film.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın