Şeyda Erdoğan kimdir? Şeyda Erdoğan Sevgilisi kimdir?

Şeyda Erdoğan kimdir? Şeyda Erdoğan Sevgilisi kimdir? Güzelliği ve sosyal medya da yaptığı makyajlar ile çok sık konuşulan güzel fenomen, YouTube da ürettiği içerikler ve takipçilerine verdiği tavsiyeler, sempatik tavırları ile artan takipçi sayısı ile fenomen unvanını kazanmıştır.

Güzelliği ile de çok sık bahsedilen ve İnfluencer olarak paylaşımları ile takipçileri tarafından çok sevilen ve takip edilen fenomenin biyografisi?, Kaç yaşında?, boyu?, sevgilisi? Gibi bir çok soru sevenleri tarafından araştırılan en çok konular arasında olmuştur. Güzel İnfluencer hakkında merak edilen ve daha bir çok konuyu sizin için yazımızda derledik. Keyifli okurlar..

Şeyda Erdoğan kimdir?

Sosyal medya YouTube platformunda yaptığı makyajların beğenilmesi ile başlayan fenomenliği, sempatik tavırları, işinde başarı ile takipçi sayısını artırarak İnfluencer olmuştur. 24 Haziranda yaptığı paylaşım ile bir üniversiteden yılın en iyi güzellik ve bakım İnfluencerı seçilmiş ve genç fenomenin mutluluğu yüzündeki gülümsemeden görülmektedir.

Şeyda Erdoğan kaç yaşında?

4 Temmuz 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelerek şuanda 23 yaşındadır.

Şeyda Erdoğan hangi burç?

4 Temmuz da dünyaya gelerek yengeç burcu grubuna girmiştir.

Şeyda Erdoğan boyu kaç?

1.55 cm boyundadır. Güzel İnfluencer sevenleri ve takipçileri tarafından en çok araştırılan konu boyu kaç olduğu olmuştur. Yaptığı makyajlar, tarzı ve güzelliği ile öne çıkan genç İnfluencer 1.55 cm boyunda olduğu biliniyordur.

https://www.youtube.com/embed/_HKMukJZN-c

Şeyda Erdoğan kilosu kaç?

55 kilodadır. Güzelliği ile dikkat çeken genç İnfuencer takipçileri tarafından sık araştırılan konular arasında olmuştur.

Şeyda Erdoğan aslen nereli?

Babası Kastamonulu, annesinin de Bolulu olduğunu bir YouTube paylaşımında söylemiş ama doğma büyüme İstanbullu olduğu ve kendisini de İstanbullu olduğunu hissettiğini ifade etti.

Şeyda Erdoğan annesi ve babası ile ilişkisi nasıl?

Annesi ve babası arasında yaşanan boşanma ve sonrasında babası ve babasının ailesi tarafından sürekli tehdit edilmesi nedeniyle gündeme gelen Şeyda Erdoğan annesi ve kardeşiyle beraber görüştükleri ve arkasında oldukları ama babasıyla görüşmediklerini ve yargıya giden bir durum olduğunu ifade etmiştir. Kendisinden 2 yaş küçük erkek kardeşi ve annesi ile 3 yıl aynı evde yaşan güzel fenomen eve sığamaması ve konumundan dolayı kendi evine geçtiğini açıklamıştır. Annesi ve kardeşi ile iletişimi çok iyi olan ve her zaman annesinin arkasında olduğunu ifade etmekte ve göstermektedir

Şeyda Erdoğan sevgilisi kim?

Sosyal medya paylaşımları göz önünde bulunan İnfluencer sevgilisi Anıl Azar’dır. Çiftin sosyal medya hesaplarında birbirleri ile olan paylaşımlarında ve konuşmalarında görüldüğü gibi çiftin sevgili olduğunu duyurmuşlardır.

Şeyda Erdoğan sosyal medya hesapları

Sosyal medya da YouTube da en çok makyaj alanında yaptığı içerikler ile sevilen ve değişik makyajları, önerileri, ve nasıl yapması gerektiği teknikleri ile anlatan güzel İnfluencer takipçileri tarafından yaptığı işte çok beğenilmektedir. Diğer sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımları ve sampatikliği ile artan takipçi sayısı ile fenomen unvanına sahip olmuştur.

Youtube hesabında 1,3 Mn abonesi bulunmakta ve ortalama 400-500 bin arası videoları izlendiği görülüyor.

İnstagram hesabında 1,8 milyon takipçisi ve son paylaştığı fotoğrafta 114 bin beğenisi bulunmaktadır.

Tiktok hesabında 545.3 K takipçisi ve7.1 M beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ecrin Su Çoban kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın