Özel Günler İçin 5 Kolay Saç Model

Özel Günler İçin 5 Kolay Saç Modelini sizler için hazırladık. Bazen, kuaförlere para harcamak yerine, evde daha basit yöntemlerle kolayca, özel günleriniz için hazırlanmak istersiniz. Uzun ya da kısa saçlarınızın olması hiç fark etmez. Özel günler için 5 kolay saç model arasından size en uygun olanları uygulayabilirsiniz. Uzun saçlarla özel günlere hazırlanmak ise daha kolaydır. Tepeden topladığınız at kuyruğu, size bu konuda yardımcı olur. At kuyruğunun orta kısımdan, bir toka yardımı ile, ikinci bir at kuyruğu oluşturun. Ve oluşturduğunuz bu iki kısmı ellerinizle biraz genişletin. Böylece, şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Kısa Saçlarla Özel Günler İçin 5 Kolay Saç Model Kısa saçlar ile saç modelleri yapmanın, kısıtlı olduğu düşünülür. Ancak, böyle değildir. Kısa saçla özel günler için yapabileceğinizi saç modellerinden biri topuzdur. Saçınızın daha kısa olan arka kısmını, ön kısımdan ayırın. Ve arka kısımını, içe doğru bükün. Ön kısmı da bu büktüğünüz kısımla üst üste gelecek şekilde, içe doğru bükün. Saçınızın daha kısa olan ön kısımlarından, yanlara doğur tutamlar çıkartın. Bu şekilde, kısa saçlar için de şık bir saç modeline sahip olursunuz. Önden saç tokası şeklinde saç örgüleri de özel günler için 5 kolay saç model arasında girer. Saçınızın diğer kalan kısımlarını, arkada bükerek bir toka ile sabitleyebilir veya dalgalı açık bırakabilirsiniz.

Uzun Saçlarla Özel Günler İçin 5 Kolay Saç Model Bir diğer topuz modeli ise ensede toplanan topuzdur. Bunun için, ilk önce saçınızı ikiye ayırın ve her iki tarafı içe gelecek şekilde bükerek, saç arkasında tokalarla gizleyin. Geriye kalan, saçınızın ucunu, saç tokası ile bağlayıp, ensenize içe gelecek şekilde bükmeye başlayın. Bu şekilde, özel günler için 5 kolay saç model arasında olan, ensede topuz modelini elde etmiş olursunuz. Bir diğer örgü türüne örnek, balık sırtı örgüdür. Saçlarınızı iki yere ayırın ve saç tutamlarınızı arkada birleştirerek örmeye başlayın. Bu saç modelinin balık sırtından farkı, sadece sonuna kadar devam etmemesidir. Ancak, bu örgüde saçın alt kısmı düz açık kalır. Bu saç modelini, saç aksesuarları ile de destekleyebilirsiniz.

 

 

“Özel Günler İçin 5 Kolay Saç Model” üzerine bir yorum

Yorum yapın