Leke kremleri nelerdir? Leke kremleri yazın kullanılır mı?

Leke kremleri nelerdir? Leke kremleri yazın kullanılır mı? Bir çok insanın sivilce, güneş sonrası oluşan lekeler ile başı derttedir. Bu sorunları yaşayan kişiler kendileri çözüm ararken leke kremlerinin nasıl kullanıldığı? Ne zaman kullanılması gerektiği? Leke kremleri nelerdir? Leke kremleri kullananlar? Gibi bir çok konuyu sık sık araştırıyorlar.

Siz sevgili okurlarımızın bu leke problemlerine çözüm bulabilmek için yaptığımız araştırmayı sizin için burada derledik. Keyifli okurlar.

Bu önerilen kremler, içerikler doktor kontrolsüz kullanılmaması gereklidir. Lekeler sivilce, güneş sonrası oluştuğu gibi en çok da alerjik durumlar da oluşmaktadır ve bu tüm cildi etkileyerek daha kötü sonuca neden olunabilir. Bu kullanılacak içerikleri sonucu OLUŞAN BİR YAN ETKİDE iotblogs.net VE ÜYELERİ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

Leke kremleri nelerdir?

Yüzde ve ya ciltte güneş sonrası, mevsim değişikliği, alerjik durumlar, sivilce vb. durumlar sonucu günümüzde bir çok insanın kabusu olan lekeler için popüler olarak çözüm ise piyasada bulunan kremleri denenmektedir. Leke kremlerinin olan leke açmak ve yok ederek ciltteki rahatsız eden görüntüyü yok etmek için kullanılıyordur. Kullanılan kremlerin içinde leke açmak ve leke gidermek için etkisi olan E vitamini, hyalironik asit, salisilik asit, niasinamid asit, meyan kökü özü, c vitamini, ferulik asit gibi bir çok içerik lekelerden kurtulmak için çözüm olabilmektedir.

Leke kremleri nelerdir
Leke kremleri nelerdir

Leke kremleri nasıl kullanılır?

  • Leke kremlerini ilk önce içerik olarak sizin bilindik bir alerjik içeriğinin olmaması ve cilde zarar verebilecek ( alkol, paraben vs. ) gibi maddelerin içermemesi gereklidir.
  • İlk kullandığınız ürünü tüm cilt yerine el üstüne yada el bileğin içine ufak bir deneyip kızarıklık, kaşıntı, kabarma gibi alerjik durumlar oluşmazsa problem olan bölgeye kullanmalısınız.
  • Her kremin kendine özgü kullanımı olduğu gibi kremin tavsiye edilen kullanımı düzenli olarak kullanılması gereklidir.
  • Bu leke kremlerini kullandıktan hemen sonra güneşe direkt maruz kalmaktan kaçınmalısınız.
  • Yeni lekelerin oluşmaması içinde temel problemi bulup ona göre tedavi edilmeli ve güneşe çıkmadan önce en az spf30 içeren güneş koruyucu kullanmalısınız.
  • Leke olsun yada olmasın, leke kremi kullanın yada kullanmayın mutlaka özellikle gün içinde dışarıda iken güneş koruyucu mutlaka kullanılmalı ve hatta evde bile kullanılması gereklidir. Kullanılacak güneş kreminin de içeriği çok önemlidir, yağlı ciltlerin de özellikle fazla yağlı güneş kremi kullanımı sonucu ciltte yeni problemler oluşturarak yine leke oluşumunu sağlayabilirler. bu yüzden kullanılacak tüm bakım ürünlerinin mutlaka içeriği iyi araştırılıp kullanılması gereklidir.
https://www.youtube.com/embed/ieQY3UiCtfs

Leke kremleri yazın kullanılır mı?

Evet yazın leke kremleri kullanılabilir ama leke kremi kullanımında direkt güneşle temas edilmemelidir. Bu yüzden yazın leke kremi kullananlar ya gece kullanmalılar ya da yeterli spf içerikli güneş koruyucu kullanmada güneş ile temas etmemelidir.

Leke kremleri çeşitleri nelerdir?

  • la roche posay leke kremi sizlere önere bileceğimiz orta fiyatlı ve kullanıcıların beğendiği ve içeriğinde bulunan salisilik asit, niasinamid asit, glikolik asit ve HLA aracılığı ile güçlü, etkili leke kremlerin başına girmektedir. Kullanıcıların düzenli kullanım sonucu 2 hafta içerisinde fayda görmeye başladıklarını ifade etmişlerdir.
  • Caudalie, vinoperfect radiance serum ise yüksek fiyatlı olan kremler ve piyasada bulunan en iyi leke kremi olarak ismini başlara yazdırmıştır. Bir çok kullanıcısı tarafından övülen ve problemlerine çözüm bulan krem alkol içermemesi, fotosensitif olmaması ve %97 doğal içerikli olması ile kullananların gözdesi olmuştur.
  • Sinoz leke kremi, bir çok yerde reklamı ve bir çok kişinin kullandığı uygun fiyatlı kategoriye giren leke kremi kategorisine göre iyi olmakla birlikte kremi çok sevende var, hiç sevmeyen de olmakla beraber içeriğin de meyan kökü, vitamin c ve pentavin olması ile de leke problemlerinin üzerine etki etmesi düşünülüyor. Krem uygun fiyatlı olması ile de denene bilecek kremler arasına girmektedir.
  • Biolog leke kremi, uygun fiyatlı olması ile de bir çok leke problemi yaşayan kişinin tecrübe ettiği ve uygun fiyatlıların arasında ilk sıralara giren krem olmuştur. Kremi kullanıcılarından seveni de çok beğenmeyeni de olmakla beraber içerisinde papatya ekstratı, kayısı çekirdeği yağı, buğday yağı, meyan kökü ve vitaminler bulunması ile de çözüm olunabileceği düşünülerek denene bilecek kremlerden olabilir.
Leke kremleri nelerdir
Leke kremleri nelerdir

Leke kremleri kullananların yorumları nelerdir?

Biolog krem kullanıcıları;

Aşırı güzel bir krem çok memnunum bir 3 tane daha aldım yolda. Her evde bulunmalı bence lekelere elveda.

Kullanıyorum bir tüp bitirdim cildimde aydınlanma oldu çok memnunum tekrar sipariş verdim.

Harika 2 yıldır kullanıyorum. Vazgeçemediğim kremim oldu.

La oche posay leke kremi kullanıcıları;

Eşime almıstım memnun ılk kullanımdan ıtıbaren lekelerinde acılma oldu super urun.

3 haftadır kullanıyorum gercekten etkili güneş lekeleri ve yüzümde sivilce lekeleri mevcuttu suan yüzümde fark edilir derecede düzelme var yağlı bir cildim olmasına ragmen asırı yaglandırma vs yapmadı suanda cok memnunum degiyor verilen paraya

Sinoz leke kremi kullanıcıları;

Düzenli olarak kullanımda lekeleri tamamen gideriyor. Cildi pamuk gibi yapıyor. Çok beğenerek kullanıyorum

3 4 paket kullandıktan sonra benim cildimdeki lekeleri inanılmaz geçirdi.

Gerçekten çok güzel bir ürün. İlk kullanımda bile fark ediyorsunuz cildinizdeki değişimi.

Caudalie, vinoperfect radiance serum kullanıcıları;

Bence bu serum Daha fazla yıldız hakediyor. Cildimde sivilcelerimden dolayı lekelerim vardı. Kullanalı yalnızca dört beş gün oluyor. Bu kadar mı etki eder beklemiyordum. Gerçekten lekelerim geçiyor cildim parlıyor sağlıklı bir görünüme kavuştum. Fiyatı pahalı ama kesinlikle hakediyor. Özellikle sivilce lekesi olanlar alın aldırın 🙂

Vinoperfect serisini aldım. Tonik, serum, nemlendirici.. yorum yazmak için 1 ay bekledim sonuçlarını göreyim diye. Bir çok marka kullandım. Ama gerçekten cildimde inanılmaz güzel bir etki yaptı. Aydınlandı, parlıyor resmen cildim. Görenler sen de bi değişiklik var, ne yaptırdın yüzüne diye soruyorlar. Çok memnunum!

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Yüzdeki koyu lekeler nasıl geçer? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın