İlkbahar Yaz Sezonunun Saç Trendleri 2021

İlkbahar Yaz Sezonunun Saç Trendleri 2021 Her sene olduğu gibi bu sene de bizlere yeni saç trendleri kazandırdı. Gelin 2021 ilkbahar yaz sezonunun saç trendlerine göz atalım.
Islak saçlar, geçen senenin ıslak makyaj trendi gibi, ilkbahar yaz sezonunun saç trendleri 2021 arasında da yer almaktadır. Geçen senenin kusursuz, arkaya taranmış ıslak saçlarının yerine bu sene ıslak saçlar, daha umursamaz bir hava estiriyor.
Dalgalı saçlar her sene trend olsa da, bu sene başka bir boyuta taşınıyor. XXL dalgalar, adıyla bilinen saç dalgaları bu senin trendleri arasında. Uzun ve büyük dalgalar olarak tanımlanır. Rapunzel saçları ve yumuşak dokulu görünümü ile romantik bir hava yaratıyor.

Nostaljik Hava Estiren İlkbahar Yaz Sezonunun Saç Trendleri 2021

Kabarık ve hacimli saçlar, bu sene kendisini hacimli kalın buklelerde gösteriyor. Retro havası estiren hacimli bukleler, özellikle omuz hizası saçlarda daha bir farklı duruyor.
90’ların trendi olann saç klipsleri, bu sene de hayatımıza girdi. Romantik, aynı zamanda nostaljik hava katan saç klipsleri, düz saçlarda daha çok tercih ediliyor. Saç klipsleri, ilkbahar yaz sezonunun saç trendleri 2021 arasında yerini almaktadır.
Yine 90’ların saç trendlerinden olan saç bantları, bu sezon da dolaplarınızda yerini alacaktır. Daha spor bir şıklık kazanmak istiyorsanız değişik renklerdeki saç bantları tam size göre. Tabii ki, diğer parçalarınızla uyum sağlamak koşulu ile, saç bantlarını bu sene de kullanabilirsiniz. Size fazlasıyla havalı ve spor bir duruş katacaktır.

İddiali İlkbahar Yaz Sezonunun Saç Trendleri 2021

İlkbahar Yaz Sezonunun Saç Trendleri 2021

 

Tom boy kesimlerle piksi saçlar, bu sene de büyük ilgi görmekte. Özellikle XXS kahküllerle tom boy kesimler, yuvarlak yüze sahip kadınlara, daha maskulen bir hava katmaktadır.
At kuyruklarının kurdeleler, marjinal parçalarla sarılması da bu senenin yaratıcı trendleri arasında yerini alıyor. Pek alışılmadık model olsa da, bu at kuyrukları, artık yaz sezonu saç trendleri arasında yerini almaya başladı bile.
Daha çok cesur tarzı sevenler için, bu sene saç aksesuarları, özellikle ilgi çekici gelecektir. Farklı renklerde, eğlenceli, maksimalist saç aksesuarları, size marjinal bir hava katacaktır.
Geçen senenin kusursuz bob kesimleri yerini, bu sene umursamaz bob kesimleri alıyor. Dalgalı ve doğal görünen bu bob kesimleri, umursamaz bir hava katarak, ilkbahar yaz sezonunun saç trendleri 2021 arasına girmiştir.

Yorum yapın