Hangi Ünlünün Makyajı Sana Uygun?

Sizler de taktir edersiniz ki özellikle gençlerin İnternet kullanım amaçları farklı birçok özellik için olabiliyor. Bu anlamda düşünüldüğünde saç ve makyaj stillerinden tutun da okunan kitaplara kadar bir fikir sahibi olmamızı sağlayan İnternet ile pek çok farklı ve güncel bilgiye aynı anda erişim imkanı sağlaya bilmekteyiz. Bu anlamda da genç kızların saç ve makyaj bilgileri hakkında pek çok farklı seçeneği deneyebilme ve öğrenebilme şansları bulunuyor.

Ayrıca İnternet üzerinden her insan hemen her ünlünün bir fotoğrafına saç ve stiline, kullandığı ürünlere ve ayrıca daha birçok farklı bilgiye erişebilmektedir. Genç kızlar kendi idolü olan ünlü gibi görünmek onun gibi makyaj yapmak ve hatta onun gibi görünebilmek için İnternet sayfalarını talan eder. Bu yazımızda sizler için ünlü model ve sanatçıların makyaj modellerini derledik. Bakın bakalım siz hangi ünlünün makyajını kendinize uygun bulacaksınız.

Rihanna ‘nın Yıldızlı Makyaj Seçeneği

Rihanna sizler de taktir edersiniz ki dünyaca ünlü bir top modeldir. Hem şarkıları hem de tarzı ile dünya tarafından taktir edilir. Rihanna‘nın makyaj seçimi genellikle parlak farlar ve kırmızı pembe tonlarında yine parlak rujlardan oluşuyor. Sizler de esmer bir ten rengine sahipseniz bu ünlü şarkıcının seçmiş olduğu makyaj sitilini uygulayabilirsiniz.

Rihanna Makyajı
Rihanna Makyajı

Chiara Ferragni ile Bahar Esintisi Makyaj Modelleri

Nüde tonları ve aynı zamanda ışıltılı sade makyaj sevenler için ünlü model Chiara‘nın da tercih ettiği koyu gözler ve şeftali renk tonlarında bahar aylarında göz alıcı görünebilmek mümkün. Yüz hatları keskin olanlar için ideal bir makyaj sitili olan gözler yoğun, geri kalan nüde tonlar ile bahar aylarına hazırlanmak mümkündür.

Chiara Ferragni Makyajı
Chiara Ferragni Makyajı

Bella Hadid ile Trend Yaz Akşamları

Yaz aylarında hem doğal görünmek hem de göz alıcı karakteristik bir makyaj yapmak isteyenler için özellikle de yuvarlak yüzlü genç kızlar için ideal bir stil olan doğal makyaj stili hem filtresiz görünüp hem de şık ve rahat olmanız mümkündür.

Bella Hadid Makyajı
Bella Hadid Makyajı

Lilly Allen Çok Renkli Makyajı ile Partileyin!

Günümüzde partiler gençler için yapılması en güzel etkinliklerden biridir. Hem değişik bir aktiviteye katılırken hem de partinin en canlı rengi olmak sizlerin elinde. Bu anlamda düşünüldüğünde renkli bir kişiliğe sahip olanlar ve bu renkleri yüzündeki makyaja da yansıtmak isteyenler için örnek makyaj stilini Lilly Allen ‘dan kolaylık ile öğrenmek mümkündür.

Lilly Allen Makyajı
Lilly Allen Makyajı

Olivia Palermo

Nülü bir model olan Olivia Palermo hayatının her evresinde sade olmayı seçmiş ve bunu da stiline yansıttığı gibi var ile yok arası bir makyaj ile tamamlamış ünlü bir modeldir. Sizler de gösterişsiz görünüp aynı zamanda da nüde tonlar ile çekici görünmeyi seviyor iseniz Olivia Palermo modelini inceleyebilirsiniz.

Olivia Palermo Makyajı
Olivia Palermo Makyajı

Hülya Avşar ile Renkli Gözlülere çekici Bakışlar Katın

Sizler de renkli gözlü iseniz özellikle mavi gibi keskin bir göz rengine sahipseniz koyu bir göz makyajı ile göz renginizi olabildiğince ortaya çıkarabilirsiniz. Sade kıyafetlerin üzerine yapabileceğiniz kalın göz farları ve uzun kirpikler ile hazırlanmanız mümkündür.

Hülya Avşar Makyajı
Hülya Avşar Makyajı

Adriana Lima Makyajı İri Gözler İçin İdeal

İri gözlü kadınların sıklık ile tercih ettiği vaşak görünümlü göz makyajıdır. Birçok kızın adeta kıskandığı Adriana Lima ‘da gözlerini öne çıkaran makyajlardan hoşlanıyor. Bu makyaj stili için göz altınıza mutlaka açık renk beyaz ya da krem rengi gibi bir göz kalemi kullanmalısınız. Ayrıca göz altınıza far sürmekten de çekinmeyiniz. Unutmayın ki gözler kadının aynasıdır.

Adriana Lima Makyajı
Adriana Lima Makyajı

Barbara Palvin ile Kırmızının Her Tonuna Dokunun

Özellikle şık akşam daveti için makyaj önerisi arayan kadınların imdadına Barbara Palvin yetişiyor. Kalın kirpikler ve makyaj yapıldığını hissettiren yoğun pudraların yanı sıra kırmızının en canlı tonu ile dudaklarınızı canlandırmaya ne dersiniz? İşte böyle bir seçim yapmak istiyorsanız Barbara Palvin gibi de üçgen bir yüz hattına sahipseniz akşam yemeklerinde gözler üzerinizden hiç inmeyecek gibi görünüyor.

Barbara Palvin Makyajı
Barbara Palvin Makyajı

Jennifer Lopez‘in Makyaj Rengi Kahverengi

Gözleriniz bal rengi ise Jennifer Lopez gibi sizler de kahverengi farları göz kalemlerini ve nüde kahve rujları makyaj çantasından eksik etmemelisiniz. Far üzerine ince bir eyeliner ise gözlerinize derinlik katacak aynı zamanda da doğal görünüşünüzden asla vazgeçmemiş olacaksınız.

Aynı zamanda şeftali tonlarında var ile yok arası bir allık ile elmacık kemiklerinizi ön olana çıkarabilir. Basit kontur hileleri ile de en az Jennifer Lopez kadar karakteristik görünebilirsiniz.

Jennifer Lopez Makyajı
Jennifer Lopez Makyajı

Lara Stone ile Profesyonel Makyaj Yapmayı Öğrenin

Lara Stone hem doğal hem göz alıcı görünümü ile her zaman bakışları üzerinden eksik etmemiştir. Hem profesyonel kalıcı bir makyaj yapabilir hem de yüz hatlarınızı belirgin hale getiren makyaj hileleri ile özellikle yanak kısmınızı olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Bu anlamda Lara Stone ile renk geçişlerini hiç ummadığınız renkleri bir araya katarak öğrenecek hem de uzun saatler boyu bozulmayan bir makyaj ile günü tamamlayabileceksiniz.

Lara Stone Makyajı
Lara Stone Makyajı

Taylor Hill Açık Tenli Kadınlar İçin Müthiş bir Makyaj Ustası

Açık tenli insanlar için ağır makyajlar günlük hayatta kullanılması zor makyaj stilidir. Hem çok doğal hem de gözleri ön plana çıkarmayı seven Taylor Hill ‘in makyaj önerilerini incelerken sizler de uygulamasını ayna karşısında yaptığınızda olduğunuzdan daha öz güvenli bir hale dönüşeceksiniz. Bu anlamda da kadın kadının yanındadır ilkesi ile Taylor Hill her zaman örnek bir ünlü olmuştur.

Taylor Hill Makyajı
Taylor Hill Makyajı

Yorum yapın