Esile Biltekin kimdir? Esile Biltekin dolap hesabı nedir?

Esile Biltekin kimdir? Esile Biltekin dolap hesabı nedir? Küçük yaştaki sosyal medya da ismini duyuran ve kendine özgü içerikleri, doğal ve tüm çıplaklığı ile her şeyi yansıtmayı başaran fenomenin takipçileri tarafından bu huylarının beğenilmesi ile beraber gün geçtikçe sosyal medya ailesi de genişlemektedir.

Sosyal medya da bu yaştaki başarı, kendine bilmesi, özgün, doğal ve sempatik tavırları ile beğenilen ve geniş hayran kitlesi oluşturan fenomen sevenleri tarafından biyografisi ile ilgili bir çok konu sıklıkla araştırılmaktadır. Esile Biltekin kimdir? Aslen nerelidir? Boyu ve kilosu? Okuduğu okul nedir? Dolap hesabı? Ameliyat mı geçirdi? Gibi ve daha fazla merak edilip araştırılan konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamın da cevapladık. Keyifli okurlar…

Esile Biltekin Kimdir?

2008 yılın da İstanbul da dünyaya gelen fenomen 13 yaşın da olmasına rağmen ismini sosyal medya platformların da duyurmuştur. Ailesinin desteği ile dim dik duran ve sosyal medya ailesini de gün geçtikçe genişleten fenomen kendine ait içerikler, hayatından paylaşımları ile gün geçtikçe daha çok söz edilmektedir. Sosyal medya da YouTube ve İnstagram da aktif olarak kullanmaktadır.

Genç fenomen Biltekin Kimdir?
Genç fenomen Biltekin Kimdir?

Esile Biltekin kaç yaşında?

31 Ocak 2008 yılın da İstanbul da dünyaya gelen güzel fenomen şuan da 13 yaşındadır. Yaşına rağmen yaptığı başarılarla tebrik edilen fenomen, takipçileri tarafından grur duyulmaktadır.

Esile Biltekin burcu nedir?

31 Ocak 2008 yılın da dünyaya gelen fenomen kova burcu grubuna girmektedir.

Esile Biltekin boyu kaç?

Genç fenomenin güzelliği ile dikkat çekmesi ile beraber takipçileri tarafından sıklıkla merak edilen konulardan biri ise boyu olmuştur. Sempatik fenomen 1.58 cm. boyuna sahiptir. Türkiye’deki genel boy ortalamanın biraz altında olan fenomen dış görünüşü ile daha uzun olduğu düşünülse de sempatik ve güzel görüldüğü düşünülmektedir.

Esile Biltekin kilosu kaç?

Ufak yaştaki başarıları ile kısa sürede kendinden bahsettiren fenomen, özgüveni, kendine özgü ve sempatik tavırları ile sevildiği kadar fiziksel özellikleri ile de beğenilen fenomenlerdendir. Fenomen ile ilgili bir diğer merak edilan fiziksel özelliği ise kilosu olmakla birlikte, genç fenomen 43 kilo olduğu bilinmektedir.

Esile Biltekin aslen nereli?

Aslen nereli olduğu yaptığımız araştırmalar ile bulunamayan fenomen İstanbul da doğmuş ve belli süre İstanbul Bağcılarda ailesi ile yaşamını sürdürmüştür. Güzel fenomen daha sonra yaşamını Çorlu da ailesi ile beraber sürdürmeye devam ediyorlar.

Esile Biltekin Kimdir?
Genç fenomen Biltekin Kimdir?

Esile Biltekin hangi okulda okuyor?

Yaşamını sürdürdüğü Çorlu da, Çorlu Koleji Ortaokulun da 7. sınıfta okumaktadır.

Esile Biltekin ilerde ne okumak istiyor?

Daha eğitim hayatının başlarında olan fenomen ileri de veteriner olmak istediğini belirtmiştir.

Esile Biltekin ailesi!

Evin tek çocuğu olan güzel Esila, ailesi ile beraber Çorla da yaşamaktadırlar. Ailesinin davet organizasyon şirketi vardır. Ailesinin sosyal medya hesaplarında paylaşımları ile kızlarını desteklediği görülmektedir.

Esile Biltekin ameliyut mı oldu? Neden ameliyat oldu?

2020 Ekim ayının başın da Scooter’a binerek taşa takılması ile beraber düşmesi ile olaylar başlamıştır. Düşmesi ile beraber dudağı yarılan fenomen Esila’nın plastik cerrah ile yarılan dudağını müdahale edilmesi gerekli olduğu söylenmiştir. Bunun ardında güzel fenomen plastik cerrahi tarafından yara bölgesine müdahale edilmektedir. İşte güzel fenomenin ameliyatı ile ilgili paylaşımı;

https://www.youtube.com/embed/W6yUOUM_kT8

Esile Biltekin dolap hesabı

Dolap uygulaması bir çok kişini kullanmadığı eşyalarının güvenli olarak işe yarayacak başka kişilere uygun fiyatlı sattığı uygulamadır. Güzel fenomenin de kullandığı ve sevilen ürünlerinin takipçileri ile uygun fiyatta satmaktadır. Güzel fenomenin dolap hesabına buraya tıklayarak girebilirsiniz.

Esile Biltekin Kimdir?
Genç fenomen Biltekin Kimdir?

Esile Biltekin sosyal medya hesabı

Sosyal medya platformların da İnstagram ve YouTube platformlarını aktif olarak kullanmaktadır. Güzel fenomen ürettikleri içerikler, paylaşımları ile sevilmiş ve gün geçtikçe de artan takipçi sayısı ile beraber fenomenlik unvanına sahip olmuştur.

İnstagram hesabın da 82.7 bin takipçiye ulaşan fenomen, son paylaşımın da 8.045 beğenisi bulunmaktadır.

YouTube hesabın da 689 bin aboneye ulaşan fenomen geniş içerik alanı bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muz Kabuğunun Cilde faydaları nelerdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın