Berke Juan kimdir? Berke Juan Bizim Olayımız

Berke Juan kimdir? Berke Juan bizim olayımız şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı fenomen kimdir sorusu çok araştırılan konulardan olmuştur. TikTok da içerik üreterek sevilen, İnstagram ve Youtube hesaplarında aktif olarak kullanana fenomen yaptığı içerikleri, sempatikliği ve şarkıları ile de dikkat çekmiştir. Takipçi sayısı gün gittikçe artarak fenomen kategorisine girmiştir. yakışıklı fenomen bizim olayımız şarkısı ile tüm Youtube platformunu sallamış ve takipçileri tarafından desteklenmiştir.

Sosyal medya paylaşımları ile ortalığı sallatan Berk Juan kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? Hangi burç? boyu ve kilosu kaç? Gerçek ismi nedir? gibi bir çok merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulacaksınızdır.

Berke Juan kimdir?

Berke Juan kimdir? Sosyal medyanın Berke Juan olarak bilinen fenomen asıl isminin Berke Sezer Yardım olduğu bilinmektedir. Sosyal medyanın bekar ve yakışıklı fenomen 7 Haziran 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen babası Trabzonlu, annesi Sivaslı olduğu bilinen fenomenin annesinin ve babasının ayrı olduğu bilinmektedir.

Berke Juan kaç yaşında?

Berke Juan kaç yaşında? 7 Haziran 2003 tarihinde dünyaya geldi ve şuan 18 yaşındadır. Takipçilerinin en merak ettiği konuların başında yer alan kaç yaşında olduğu konusunu, 11 Haziran 2021 yılında Youtube hesabında paylaştığı ” doğum günü vlogu! ” ile doğum gününü açıklamıştır.

berke-juan-kimdir
berke-juan-kimdir

Berke Juan aslen nereli?

Berke Juan aslen nereli? Aslen babası Trabzonlu, annesi Sivaslı olduğu bilinen fenomen İstanbul Ümraniye de oturmaktadır. Sosyal medya da yakışıklılığı ve sempatiklikliği ile dikkatleri üzerine toplamayı beceren Berke Sezer Yardım aslen Trabzonlu olduğunu açıklamıştır.

Berke Juan gerçek ismi nedir?

Berke Juan gerçek ismi nedir? Berke Sezer Yardım olan gerçek ismi sosyal medya da kullanıcı ismi olarak Berke Juan ismini kullanmaktadır.

Berke Juan Ailesi

Berke Juan Ailesi, takipçileri tarafından merak konusu olmuştur. yakışıklı ve genç fenomenin ailesi hakkında çok bilgi olmamakla beraber fenomenin annesi Sivaslı, babasının da Trabzonlu olduğu bilinmektedir. Annesi ve babasının boşandığını ve ikisiyle de arasının iyi olduğunu ve görüştüğünü sosyal medya da paylaşımlarında bahsetmiştir.

berke-juan-kimdir
berke-juan-kimdir

Berke Juan annesi ve babası ne zaman ayrıldı?

Berke Juan annesi ve babası ne zaman ayrıldı? Sosyal medya da takipçilerinin en çok araştırdığı konulardan biri olan annesi ve babasının ne zaman ayrıldığı konusu hakkında tam bir bilgi olmamakla beraber yaptığı paylaşımlarda 3-4 sene olduğunu belirtmiştir.

Berke Juan kardeşi var mı?

Berke Juan’nın Kardeşi var mı? Berke Sezer Yardım’ın kız kardeşi olduğu bilinmektedir. Sosyal medya da sevilen ve takipçilerin gönlünü kazanan fenomenin paylaştığı bir Yotube videosunda babası’nın ikinci evliliğinden olan, öz kız kardeşim olarak bahsettiği ve çok sevdiğini söylediği Beren ismin de bir kız kardeşi vardır.

Berke Juan ile Kürşat Juan kardeş mi?

Berke Juan ile Kürşat Juan kardeş mi? Kardeş olmadıklarını ve en yakın arkadaş oldukları bilinmektedir.

Berke Juan hangi burç?

Berke Juan hangi burç? 7 Haziran tarihinde doğarak ikizler burcu olmaktadır. Takipçileri tarafından çok sorulan sorulardan olan burcu nedir sorusunu takipçilerine sosyal medya hesaplarında paylaşmıştır. Sempatikliği, cana yakınlığı ile takipçilerinin gönlünü kazanan fenomen, burcu’nun özelliğini taşıdığı görülmektedir. Yaptığı youtube videolarında bu konu hakkında burcumun bütün özelliklerini taşıyotum olarak ifade etmiştir.

berke-juan-kimdir
berke-juan-kimdir

Berke Juan boyu kaç?

Berke Juan boyu kaç? Boyu 1.70’dir. Sosyal medya platformlarının çok sık ismi geçen Berk Sezer Yazrdım’ın takipçileri tarafından en çok araştıran konulardan olmuştur ve Youtube hesabında paylaştığı bir videoda boyu’nun 169-179 cm olduğunu açıklamıştır.

Berke Juan kilosu kaç?

Berke Juan kilosu kaç? Berke Sezer Yardım’ın kilosu ortalama olarak 59 kg olarak bilinmektedir. Berke Sezer Yardım’ın Takipçilerinin en çok merak ettiği fiziksel özelliklerden biride boyu olmuştu ve paylaştığı ”BERKEJUAN HAKKINDA BİLİNMİYENLER” Youtube videosu ile takipçilerine kilosunu açıklamıştır.

Berke Juan mesleği ne?

Berke Juan mesleği ne? Sosyal medya fenomeni ve Youtuber olduğu bilinmektedir.

Berke Juan sevgilisi var mı?

Berke Juan sevgilisi var mı? Sevgilisi olmadığı bilinmektedir. Yakışıklılığı ile dikkat çeken ve genç kızların gözdesi fenomenin yaptığı bir TikTok videolarının birinde sevgilisi olmadığından bahsetmiştir.

Berke Juan şarkıları nelerdir?

Berke Juan şarkıları nelerdir? Katıldığı bir programda en son en çok istediğin neydi sorusuna şarkı çıkarmak ve şarkılarını çıkardığını cevabını verdi. Çıkardığı şarkılar Takipçileri tarafından çok beğenildiği de görülmektedir.

  • Bizim Olayımız (16 Ekim 2020)
  • RedKit (12 Şubat 2021)

Berke Juan yeni şarkı mı çıkardı?

Berke Juan yeni şarkı mı çıkardı? En son 12 Şubat 2021 tarihinde RedKit şarkısını çıkarmıştır.

Berke Juan Bizim Olayımız

https://www.youtube.com/embed/WpbHSep5LFE

Berke Juan sosyal medya hesapları

Sosyal medya da sık sık kendinden bahsettiren fenomen takipçileri gün gittikçe artmaktadır.

Berke Juan İnstagram hesabında 1.1 milyon takipçiye ulaşmıştır. İntagram hesabında en son paylaştığı fotoğrafta 74.5bin beğenisi bulunmaktadır.

Berke Juan Tiktok hesabında 3.7M takipçisi bulunmaktadır.

Berke Juan Youtube hesabında 1.16 Mn abonesi bulunmaktadır.

Yorum yapın