At kılı fırçası ne işe yarar? At kılı fırçası nasıl kullanılır?

At kılı fırçası ne işe yarar? At kılı fırçası nasıl kullanılır? At kılı ya da kuru fırçalama fırçası olarak da bilinen fırça özellikle bacaklarda uygulanarak selülit denilen portakal görünümünden kurtulmayı sağlayan en önemli ve faydalı yöntemlerdendir. Her gün yapılabilecek fırçalama ile yaza pürüzsüz görünüme sahip olmak için kullanılmaktadır.

Son yıllarda ani olarak kullanımı artan at kılının kullananlar tarafından selülite son denilmesi, İnfluencerlar tarafından sıklıkla önerilen at kılının fırçasını kullananlar ya da kullanmak isteyenler tarafından akıllarındaki At kılı fırçası ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Gratis ve Watsons! Kullananlar! Gibi ve daha fazlası merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

At kılı fırçası ne işe yarar?

At kılı ya da kuru fırçalama olarak bilinen fırçalama ile ciltte bir çok problemi giderebilir. Şu alanlarda işe yarar;

  • Kan dolaşımı hızlandırarak cildin parlaması ve güçlenmesini sağlar,
  • Damarların genişletmesi ve kan akımını düzenleyerek selülit görünümünden kurtarır,
  • Ölü derilerden kurtulmaya sağlar,
  • Enerji artışını sağlar,
  • Cildin dolgunlaşmasını sağlar,
  • Kıl dönmelerini önler.
At kılı fırçası ne işe yarar
At kılı fırçası ne işe yarar

At kılı fırçası nedir?

Kan akışımını hızlandırarak selülit görünümünden kurtulma, çatlaklardan kurtularak pürüzsüz bir cilde kavuşa bilinir. Kuru fırçalama yöntemi olarak da bilinen yöntem ile kalbe doğru, kuru cilde dairesel hareketler ile yapılarak istenen, pürüzsüz, oarlak ve selülitsiz cilde sahip olmak olmak için günde 2 ile 3 kere uygulanabilir.

At kılı fırçası nasıl kullanılır?

Kuru cilde uygulanan fırçalama yöntemi alt taraftan başlayarak dairesel hareketler uygulayarak üst bölgelere doğru gidilir. Eğer üst bölgeler yani yüze uygulanacaksa kalbe doğru gidilmelidir yani yüzde üstten başlayıp dairesel hareketlerle aşağı kalbe gidilmelidir. Uygulamayı nazikçe, dairesel hareketlerle yapıldıktan sonra nemlendirici kullanabilirsiniz.

At kılı fırçası ne işe yarar
At kılının fırçası ne işe yarar

At kılı fırçası Eda Taşpınar şikayet var mı? At kılı fırçası kılcal damarlara zararlı mı?

Bazı kullanıcıları tarafından şikayet edieln at kılı fırçasının kılcal damarları oluşturduğunu iddia etmektedirler. İşte şikayetlerin bazıları;

Rossmann’dan aldığım Eda Taşpınar markalı at kılı fırçası daha 2 kullanımda bütün bacaklarımı kılcal damar çatlaması ile doldurdu! Bu yaşa kadar tek bir kılcal damar görüntüsü bile yoktu bacaklarımda bu fırçayı kullanmadan önce! Kesinlikle hakkımı helal etmiyorum! Dünya para verdik yararından çok zararı oldu! Şimdi tedavi için milyarlarca para dökeceğiz! Beyaz tenli insanların asla kullanmaması gereken bir ürün! Ayrıca daha elime alır almaz lastiği koptu! Markaymış! Kalitesiz ürün! Dünya paraya sattığı ürüne bak! Bu ürünü kullanan binlerce insan aynı şeyden şikayetçi.

Ürünü aldım kullandım hiç memnun kalmadım alerji yaptı. Hiç kaliteli bir ürün değil paramın geri iade edilmesini istiyorum kimsenin almaması için herkese söyleyeceğim iyi ve kaliteli ürün değil diye almasınlar onlarda mağdur olmasınlar lütfen iyi ürün diye reklam yapmayın.

At kılı fırçası fiyatı ne kadar?

20 lira ile 80 lira arası değişen fiyatları marka marka ve boyut boyut çeşitleri bulunmaktadır.

At kılı fırçası gratis!

Gratislerde mağazalarında ve online sitelerinde satılan fırça normal fiyatı 55.25 lira olan fırçanın %50 indirim ile 22.5’a kadar düşebilmektedir. Gratiste satılan Eklips natural bambu fırçasıuzun sapı ile kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Gratisten almak için tıklayınız.

At kılı fırçası ne işe yarar
At kılı fırçası ne işe yarar

At kılı fırçası watsosn!

Watsons mağazalarında ve online alışveriş mağazalarında Eda Taşğınar, Ayşe Arga ve Queen Brush markalarında satılan at kılı fırçası 38 lira ile 99 lira arasında fiyatları değişmektedir.

Watsonsdan almak için tıklayınız.

At kılı fırçası kullananlar!

Selülit fırçası olarak aldım. Fırçalama işlemi için ister doğal(at kılı vs.) ister sentetik fırça kullanabilirsiniz. Aradaki tek fark sentetiklerin biraz daha sert olması. Ama bu fırça yumuşacık, at kılı fırçaları aratmayacak türden. Fırçalama sonrası bölgede hafif bir karıncalanma oluyor, bu da kan dolaşımını arttırdığının göstergesi. Uzun süreli kullanımda çok iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. Aynı etkiyi yaratacak ürünlere uçuk fiyatlar ödemeye gerek yok. Şiddetle tavsiye ediyorum

Geçen sene aldım bir senedir deli gibi kullanıyorum selülit falan kalmadı ilk haftadan itibaren etkiyi görüyorsunuz ben biraz hoyrat kullandığım için 1 senenin sonunda kauçuklarında kopma yamulma oldu o yüzden ikinciyi alıyorum ben herkesin efsane gördüğü ve benim de deneyimlediğim bir selülit kremiyle birlikte kullanıyorum etkisi x10 artıyor abartısız. Daha pahalı alternatiflerine hiçbir gerek yok alın aldırın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı? 

Yorum yapın