Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?

2018 yılının sonlarından itibaren tanıdığımız ünlü Youtuber Ala Tokel Ala makeup studyonun sahibidir. Güzel fenomen Youtube kanalında verdiği kozmetik alanındaki bilgilerle 300 bini geçkin aboneye sahip olmakta. Başarılı fenomen ürettiği video içerikleri ile geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Tokel’in hakkında merak edilenlere gelin hep birlikte göz atalım.

Bu kadar başarılı ve ekranların yeni yüzü olması ile izleyici tarafından akıllara Güzel fenomen kimdir? Kaç yaşındadır? Sevgilisi var mı? Oynadığı diziler? Gibi bir çok konu sık sık araştırılmaktadır. Bu ve daha fazla merak edilen bütün konuları sizler için yazımızda toparladık.

Ala Tokel kimdir?

Sosyal medya platformunda hemen hemen her yerde ürettiği video içerikleri ile karşımıza çıkan Ala Tokel 3 Aralık 1994 yılında güzel Şehrimiz İstanbul’da dünya ya gelmiştir. İlk öğretimine doğa kolejinde başlamış lise eğitimini ise Eren köy Kız Lisesinde tamamlamıştır. Ünlü vlogger, daha sonra ise Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi medya bölümünden mezun olarak bitirmiştir.

Yaptıkları makyaj modellerini instagram gibi platformlarda ekip arkadaşlarıyla beraber paylaşmaktadır. Ünlü fenomen makeup stüdyosun da gündüz makyajı, gece makyajı, ekspress makyaj, gelin makyajı yaparak aynı zamanda sosyal medya platformlarında paylaşmaktadır. İsminin anlamı gibi kendisi de güzel olan youtuber özel hayatıyla da gündemden düşmemişti. 9 Eylül 2017 tarihinde Eren Bülbül ile evlenmişti. Güzel düğünü ile akıllarda kalan fenomen ne yazık ki bu evliliği 1 yıl kadar sürdürebilmişti.

Hayranları tarafından ayrılığı merak edilen güzel fenomen bu konuda açıklama yapmak istememiş evliliğinden uzun zaman geçtikten sonra gündeme Ahmet Aksöz ile karşımıza gelmişti. Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Ahmet Aksöz ile sevglii olan güzel mutluluğuyla uzun zaman dillerden düşmemişti.

Birlikte aynı evde yaşamaya başlayan ikili beraber çektikleri videolarla hayranlarının büyük ilgisini üzerilerine toplayan ikili ne yazık ki yine bir ayrılık haberi ile gündeme geldi. Ayrılığın aldatma konusu ile anılması üzerine ünlü fenomen açıklama yapmıştı. Çektiği videoda işlerinin yoğun olduğunu ve şubelerin genişlediğini dile getiren güzel aşka zaman kalmadığını ifade etti.

Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?
Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?

Ala Tokel kaç yaşında?

Sosyal medya platformunda hemen hemen her yerde ürettiği video içerikleri ile karşımıza çıkan genç fenomen 3 Aralık 1994 yılında güzel Şehrimiz İstanbul’da dünya ya gelmiştir. İsmin anlamı gibi kendisi de güzel olan fenomen henüz 27 yaşında.

Ala Tokel aslen nereli?

Sosyal medya platformunun güzellik bakım ve makyaj ürünlerini çok iyi tanımasıyla bilinen ismi Tokel’in aslen nereli olduğu sorulmuştu. Hayranları tarafından beğenilen başarılı içerik üreticisi fenomen İstanbul da doğdu. Aslen İstanbul’lu olduğu bilinmektedir.

Ala Tokel hangi burç?

Sık sık arama motorlarında hakkında sorular sorulan güzel fenomenin hangi burç olduğu merak edilenler arasında yerini almıştı. Adından ve ürettiği video içeriklerden çok bahsedilen güzelin burcunu bizler sizler için araştırdık. Değerli Youtober Ala’nın Yay burcu olduğunu öğrendik.

Ala Tokel’in boyu ve kilosu?

Yaptıkları makyaj modellerini instagram gibi platformlarda ekip arkadaşlarıyla beraber paylaşmakta olan fenomenin videolarının yanı sıra boy ve kilosu da merak konusu olmuştu. Fiziği de yüzü kadar güzel olan başarılı fenomenin boyu 1.69 cm kilosu ise 58 kg dır.

Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?
Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?

Ala Tokel’in mesleği nedir?

En çok merak edilenler arasında yerini alan mesleği nedir olmuştu. 2018 yılının sonlarından itibaren tanıdığımız ünlü Youtuber Ala Tokel Ala makeup studyonun sahibidir. Güzel fenomen Youtube kanalında verdiği kozmetik alanındaki bilgilerle 300 bini geçkin aboneye sahip olmakta. Başarılı fenomen ürettiği video içerikleri ile geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başarmıştır.

Ala Tokel ne kadar kazanıyor?

Tokel ne kadar kazanıyor gibi sorularla sık sık karşımıza çıkanlar arasında yerini almıştı. Ünlü fenomen stüdyolarını genişletmekte olup bir çok yerde hizmet vermektedir. Aynı zamanda sosyal medya platformlarında paylaşımını yaptığı videolar ile de kazanç sağladığını biliyoruz. Ancak ne kadar kazandığı ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değiliz.

Ala Tokel evli mi?

Ünlü fenomen evli mi sorularına sizler için açıklık getirdik. İsminin anlamı gibi kendisi de güzel olan youtuber özel hayatıyla da gündemden düşmemişti. 9 Eylül 2017 tarihinde Eren Bülbül ile evlenmişti. Güzel düğünü ile akıllarda kalan fenomen ne yazık ki bu evliliği 1 yıl kadar sürdürebilmişti.

Ala Tokel’in sevgilisi var mı?

Güzel fenomenin evliliğinin ardından uzun süre bu konuyu merak eden hayranları için bizler araştırma yaptık. Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Ahmet Aksöz ile sevgili olan güzel mutluluğuyla uzun zaman dillerden düşmemişti. Fakat birlikte aynı evde yaşamaya başlayan ikili beraber çektikleri videolarla hayranlarının büyük ilgisini üzerilerine toplayan ikili ne yazık ki yine bir ayrılık haberi ile gündeme geldi.

Ala Tokel’in ailesi kimdir?

Ünlü fenomenin annesi İranlı babası ise İstanbul doğumludur. Güzel fenomenin bir de kız kardeşi olduğu biliniyor. Annesi kız kardeşi ve kendisinin isimlerinin farsçadan geldiğini söyleyebiliriz. Kız kardeşinin ismi Tara, anlamı gökteki en yüksek yıldız. Kendisinin ismi Ala, anlamı güzel demek. Annesinin ismi ise Menije, anlamı ise senede bir kez açan siyah lale.

Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?
Ala Tokel kimdir? Ahmet Aksöz ile ayrıldı mı?

Ala Tokel’in sosyal medya hesapları

Genç fenomenin sosyal medya da izleyicileri tarafında sevilen ve takip edilen kişilerden olan fenomen gün geçtikçe de takipçi sayısı artmaktadır. İnstagram da aktif olarak kullanmaktadır. Makyaj becerileri farklı tarzda yaptıkları video içerikleri oyuncunun hesabında 524 B bin takipçiye ulaştığı görülüyor.

 

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın