2021 Tesettür Etek Modelleri ve Kombinleri

Tesettür etek, giyim sektöründe en hızlı değişime uğrayan tasarımlar genellikle tesettür etek modelleri oluyor. Bu yıl da kural değişmedi. Tasarımlarda çok ciddi bir değişim söz konusu! Kadınların yılın trendlerine göz atmadan seçim yapmamasında fayda var.

Bir dönemin klasiği olan kaba ve büyük cepli tesettür etek modelleri artık tarihe karıştı. Hatta eteklerde cep kullanımı devri artık kapandı. Daha estetik bir görünüm sergilemenizi sağlayan düz kesimlerden yana tercih kullanın. Önden kapalı yırtmacı olan modeller ise yıla damgasını vurdu vuracak.

Fırfırlı eteklerin de demode kategorisine taşındığını bilmelisiniz. Pileli tesettür etek modelleri bu yıl da moda içerisinde kendine bir yer bulmayı başardı. Ancak fırfıra hayır!

2013 yılı renklerin yılı olurken tesettür etek modelleri de bol miktarda renk kullanımından nasibini fazlasıyla aldı. Artık eteklerde sıcak ve pastel tonlar moda! Aynı zamanda birkaç farklı renk ile kombinasyon yapmanız da modern görünümünüzü pekiştirecektir.

Hem etek hem de bluzun aynı renkte olduğu kombinlerden uzak duruyor, Olabildiğince sıcak renkleri taşıyan tesettür etek modelleri arasından seçim yapıyoruz. Bu sayede şık ve zarif görünüm bir anda sizi de etkisi altına alacaktır.

Bu arada bel bölümünde çeşitli aksesuarların kullanıldığı tesettür etek modelleri bir hayli ilgi görmeye devam ediyor. Her türlü ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller arasında kuşaklı ya da kemerli olan tasarımlar da mevcut.

Etek tasarımları arasında en zarif görünen modeller tartışmasız tesettür etek modelleri oluyor. Her biri bayanların daha uzun boylu ve daha ince görünmesini sağladığı için aynı zamanda zarafeti de imajın bir parçası haline getirebiliyor.

Bir yandan rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlarken diğer yandan mahremiyetinizi de sağlayan tesettür etek modelleri arasında bileğe kadar veya topuk hizasına kadar uzanan dar kesim etekler en çok beğenilenler oluyor.

Bu modelleri şık bir bluz ya da gömlek ile rahatlıkla kombinleye biliyorsunuz. Aynı zamanda kemer kullanmayı sakın ihmal etmeyin. Seçtiğiniz tesettür etek modelleri kemer gibi aksesuarlar ile hareketlendirildiğinde daha modern bir görünümü yakalamış olacaksınız. Dar etekler için ince kemerler daha ideal bir tercih olacaktır.

Yorum yapın