14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!

14 Şubat yaklaştıkça sevgilisi olanlarda bir düşünce seli başlıyor. Nasıl bir sürpriz yapsam? Nereye gitsek? Farklı ne yapabiliriz? Etkileyici bir şeyler yapmalıyım, gibi düşünceler alıp başını gidiyor. Tabi birde ‘Bir yemeğe çıkar, geliriz’ diye düşünenlerde yok değil.

14 şubat sevgililer günü hediyesi? 14 şubat sevgililer günü? 14 şubat sevgililer günü ne zaman? 14 şubat sevgililer gününde alınan hediyeler? 14 şubat sevgililer gününde alınan klişe hediyeler? 14 şubat sevgililer günü bayan hediyeleri? 14 şubat sevgililer günü nasıl çıktı? 14 şubat sevgililer günü çiçekleri Sevgilinizle yapacağınız her şey çok güzel olacaktır. Önemli olan birbirinize olan sevginizi göstermek ve baş başa olabilmenin keyfine varmaktır. Birkaç öneri de biz verelim.

14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!
14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!

Mükemmel bir yemeğe çıkın ya da siz hazırlayabilirsiniz.

Klasiktir ve etkilidir. Erkekler için yemeği ve o romantik ortamı oluşturmak biraz zordur, gerçi imkansız değildir; ama genellikle onlar yemeğe çıkartmayı tercih eder. Mekan seçimi ve özenli bir şekilde hazırlanmanız önemlidir. Kadınların bir erkeği alıp yemeğe tabii ki çıkartabilir, fakat bu pek yaygın değildir. Ama kadınlarda ev ortamında en mükemmel baş başa yemeği hazırlar.

Bir günlük ya da mini bir tatile çıkabilirsiniz.

Başbaşa bilmediğiniz bir şehirde ya da ikinizin de gitmek istediği bir yerde bir kaçamak ayarlayabilirseniz eminiz keyif alacaksınız. Şehre yakın bir yer seçebilirsiniz ya da nereye isterseniz bu tamamen sizin nasıl bir kaçamak yapmak istediğinize bağlı. Tuttuğunuz yerde romantik bir ortam hazırlamayı da ihmal etmemelisiniz tabi ki.

Kar tatili güzel bir seçim olabilir.

14 Şubat’ın romantik anların habercisi olması gibi kar da romantik dakikaların etkisini arttırabilir. Karın büyüleyici doğal güzelliğinde hayal gücünüzü harekete geçirebilirsiniz. Kış aylarında karlı bir bölgedeyseniz bu fırsat zaten ayağınıza gelmiş, eğer değilseniz de önerdiğimiz mini tatil fırsatını karlı bir şehirde gerçekleştirebilirsiniz.

Belki biraz zor olabilir, ancak karlar arasında kırmızı güller ve mum ışığında hoş dakikalar yaratacağınız bir ortam eşsiz olacaktır.

Evde yapabileceğiniz sürprizler…

Ev ortamında baş başa kalacaksınız balonlar, sevginizi gösteren notlar, mum ışığı, etrafa serpilmiş güller klasik ama çok hoş olabilir. Tavanda duran balonlar daha da hoş bir ortam yaratıyor. Bunun için balonlarınızı helyumlayabilirsiniz. Tavanı kaplayan balonlar ve uçlarında notlar… Mum ışıkları ile bezenmiş bir ev ortamı ve sizin şarkınız!

14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!
14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!

Düşünülmüş hediyeler daha çok mutlu edebilir.

İlişkinize özel hediyeler tasarlayarak sevdiğinizin gönlünü bir kez daha kazanabilirsiniz. Onun için yapılmış ve ona özel olan bu emek harcanmış hediye onu çok mutlu edecektir. Anılarınızdan oluşan albüm tadında notlarla bezediğiniz bir defter ya da ipuçları ile sevginizi anlatacağınız bilmeceli bir hediye bulma oyunu…

İlk buluştuğunuz yere gidebilirsiniz.

İlk buluştuğunuz yere gidebilirsiniz. Hatta mümkünse aynı kıyafetlerle ve canlandırmasını yaparak. İlk heyecanınızı tekrar yaşamak, o düşüncelere geri dönmek ilişkinizi hareketlendirecektir.

Piknik yapabilirsiniz

İkinizin de sevdiği yiyeceklerden oluşmuş bir piknik sepeti ile ağaçlık ya da su kıyısında olan bir yerde baş başa film tadında bir piknik yapabilirsiniz.

Beraber bir gece kulübüne gidebilirsiniz

Çılgınca eğlenmeyi seviyorsanız iyi bir seçenek olabilir. Dans edip eğlencenin tadını çıkaracağınız bir mekana gidip, coşun.

İlişkinizi Daha Güzel Yapacak 10 Etkinlik

Hayatınızda bir ilişki olması çok güzeldir. Hele ki iki tarafta ortak duyguları paylaşıyorsa… Sevgi insanların hayatını tamamen değiştiren özel bir şeydir. Acısıyla tatlısıyla olabilen bu ilişkiler, bazen o acı tarafları tölere etmeniz için renklendirilmelidir.

Beraber yapacağınız etkinlikler ile ilişkinizi renkli hale getirerek daha da güzel hale getirmek de sizin elinizdedir. Mutlu çiftler ya da mutlu olmak isteyen çiftler için bizden birkaç etkinlik önerisi…

Beraber kitap okuyabilirsiniz

İçinizden biri bunu sevmiyor olabilirsiniz, ancak ikinizin de sevdiği türde bir roman alarak bunu yapmak hoşunuza gidebilir. Birbirinize okumak, birbirinizi dinlemek ve kitapla ilgili konuşmak iletişiminizi arttıracağı gibi film izlemek gibi keyifli olacaktır.

14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!
14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!

Beraber yemek yapabilirsiniz

Mutfakta beraber yemek yapmak ve ikinizin elinin değdiği bir yemeği yemek hoş olacaktır. Eğlenceli anlar ortaya çıkarabilecek bu etkinlik ile yakınlaşmalar ve şımarıklıklarda yemek yapmayı daha keyifli bir hale getirecektir.

Beraber uyumak ve beraber uyanmak hoş olabilir.

Cinsel istek dışında beraber uykuya dalmak huzurlu ve güzel olacaktır. Bir de sabah sevdiğinizin yüzünü görerek uyanmak daha pozitif ve enerjik bir güne uyanmanızı sağlayacaktır.

Bir evcil hayvan edinebilirsiniz

Henüz çocuk düşünmüyorsanız bile bir tüylü dosta beraber bakmak hoşunuza gidebilir. Onunla beraber ilgilenmekte ilişkinizi pekiştirecektir.

Baş başa bir tatile çıkabilirsiniz

Hem bulunduğunuz yerden uzaklaşmak hem de baş başa kalmak size müthiş gelecektir. Beraber eğlenceli ve rahat hissedeceğiniz bir tatile giderek, yeni yerler keşfedin ve gittiğiniz yerdeki ilginç şeyleri keşfederek eğlenmenin tadını çıkarın.

Bir dans çeşidini beraber öğrenebilirsiniz

Önemli olan o dansta ustalaşmak değil. Bazen yapmayı beceremediğiniz hareketlere gülmek, bazen çiftli danstaki o dansın verdiği elektriği hissetmek ilişkinizi yenileyecektir.

Adrenalin dolu ilginç etkinlikler deneyebilirsiniz

Tracking, kayak, dalış, rafting, balon turu ve lunapark gibi eğlencenin zirvesine çıkarırken adrenalin patlamaları ile heyecanlı dakikalar geçirmenizi sağlayacak bu aktiviteler çok eğlenceli olacaktır.

14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!
14 Şubat Sevgililer Günü için etkinlik önerileri!

Tiyatro, konser, club ve fasıl gibi etkinliklere gidebilirsiniz

Hem kafa dağıtmak açısından hem de farklı ortamların vereceği enerjiden faydalanmak için iyi olacaktır. Beraber dans etmek, çılgınca eğlenerek şarkılar

söylemek ve güzel bir tiyatro gösterimine gitmek daha çok paylaşım ve daha güzel bir ilişki demektir.

Playstation ya da başka oyunlar oynayabilirsiniz.

Daha çok erkekler sevse de, öğrendiği zaman kadınlarında keyif alacağı bir şeydir. Hanımlar merak etmeyin playstationda sadece fifa oyunu yok. Playstation dışında sudoku, bulmaca, adam asmaca, tavla, pişti, isim şehir, kızma birader, monopoly gibi oyunlarda keyifli olabilir.

Spor aktiviteleri de yaşattığı anlarla eğlenceli ve güzel bir vakit geçirmenize sebep olabilir.

Mesela buz pateni, kaykay, su sporları, frizbi, bisiklete binmek, basketbol oynamak gibi spor aktiviteleri ile kahkaha dolu anlar geçirebilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çil doğal yollarla nasıl geçer? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın